SEBASTIAN
BEDNAREK

TAGI:

Sebastian Bednarek - Z wykształcenia pedagog, humanista, współtwórca programu edukacyjnego LOFI Robota, realizuje zajęcia szkolne i warsztatowe z obszaru podstaw programowania. Właściciel mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej CREATIVELAB, w której prowadzi warsztaty z obszaru oprogramowania muzycznego oraz form dźwiękowych opartych na użyciu nowych technologii. Samouk i eksperymentator, człowiek głęboko przekonany, że metoda warsztatowa to sposób na uwrażliwianie i odkrywanie świata przez dzieci i młodzież. Pasjonat zjawisk oczywistych i tych „nieco” bardziej ukrytych. Prywatnie ojciec dwójki dzieci.

Od 2012 roku aktywnie prowadzi zajęcie propagujące kreatywne wykorzystanie szeroko rozumianych nowych technologii.

W ramach Sieci Latających Cyfrowych Animatorów, do której należy od 2015 roku, prowadzi warsztaty i szkolenia i zajęcia przybliżające mniej oczywiste zastosowań narzędzi cyfrowych. Interesuje go tworzenie muzyki, nagrania terenowe, majsterkowanie  w tym co analogowe i wirtualne. Słuchanie, obserwowanie  i rejestrowanie chwil i sytuacji, najchętniej dźwięków. Bardzo pomocnym narzędziem jest dla niego komputer, tablet, oprogramowanie i aplikacje mobilne, urządzenia kontrolujące oraz ” współczesne” instrumenty muzyczne, zwane niekiedy zabawkami lub gadgetami.  Uwielbia multidyscyplinarne podejście do realizacji i projektów. W proponowanych zajęciach wybiera niekiedy trudniejszą drogę , alternatywną i eksperymentalną. Drogę nastawianą na świadome poznanie.

Za swój najwiekszy dotychczasowyc sukces zawodowy uważa współpracę z  Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku przy kliku projektach i   Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu przy okazji Biennale Sztuki Dziecka.

Ważne w pracy z ludźmi jest dla niego synergia, zaufanie, przełamywanie barier i odkrywanie. Cechą, która okazuje się najbardziej przydatna to zjednywanie sobie ludzi, otwartość, umiejętność improwizacji  i adaptacji do sytuacji. Robi to, by  zrozumieć i inspirować innych i siebie.

Pracuje z:

dzieci, muzea, młodzież, seniorzy, animatorzy kultury, twórcy, biblioteki, instytucje kultury, domy kultury

WYBIERZ INNEGO ANIMATORA

_MG_0227
_MG_0261
babel-edit2
subpage-4
MarcinKoziński
Magda Latuch
subpage-1
_MG_0396
_MG_9988
KPacholak__MG_9923 (2)
KPacholak__MG_0027
KPacholak__MG_9948
kula
dorotka_960
_MG_0458
LAK/ Magda Kreis
LAK / Agnieszka Czerwinska
LAK/ Justyna Klein
LAK/ AGATA JALOSINSKA
_MG_0731
_MG_0243
_MG_0028
anna-plachecka
bartosz-mazur
katarzyna-sawko-kadr
marta-jasinska
_MG_0146
Agata Pietrzyk Sławińska
joanna_mikulska
dorota_piwowarska
_MG_0570
marzenia-michalek
marta-wojcicka

ORGANIZATOR:

ę