KAROLINA
MICHALSKA

po pierwsze dobre
relacje

TAGI:

Karolina Michalska (16.11.1982) - Jest animatorką kultury. Pracuje w Łowickim Ośrodku Kultury, w którym koordynuje program granatowy dla osób indywidualnych, grup nieformalnych, organizacji pozarządowych. Towarzyszy wnioskodawcom od momentu pisania wniosku do jego realizacji. Wspiera, doradza, konsultuje. Łączy potencjały. Pokazuje, że warto pracować metodą projektu. Organizuje festiwal filmowy. Inicjuje spotkania autorskie z różnymi twórcami. Prowadzi warsztaty.
Mama Mata i Meli - logistyka, zarządzanie, komunikacja - stopień zaawansowany.

W Sieci Latających Animatorów Kultury od 2010 roku.

Doświadczenie zawodowe:

Z wykształcenia filolożka polska i filmoznawczyni.  Ukończyła Szkołę Trenerów STOP, Szkołę Menedżerów Projektów Europejskich oraz cykl szkoleń Centrum Aktywności Lokalnej w Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS i Dom Kultury +.

Przez pięć lat prowadziłam Stowarzyszenie Pracownia Sztuki Żywej, organizowała festiwale, koncerty, warsztaty. Czuwała nad budżetem i harmonogramem działań stowarzyszenia.

W ramach Sieci Latających Animatorów Kultury prowadzi warsztaty m.in. dla seniorów, bibliotek. Wspiera zespoły, realizację projektów, doradza, konsultuje. Bada potrzeby, zachęca do niestandardowego spojrzenia na problem i szukania niecodziennych rozwiązań. Pracuje jako trenerka umiejętności miękkich, metodą warsztatów aktywizujących. Uczy pracy i myślenia o działaniach jako o projekcie. Jako zbiór inspiracji wykorzystuje “Pomysły do zrobienia”.

Najważniejsze w pracy z ludźmi uważa spotkanie, wymianę myśli, wspólne dochodzenie do celu. Robi to, bo sprawia jej to satysfakcje. Lubi szukać rozwiązań, spotykać różnych ludzi i patrzeć na świat z ich perspektywy.

Pracuje z:

seniorzy, animatorzy kultury, biblioteki, instytucje kultury, domy kultury, organizacje pozarządowe

WYBIERZ INNEGO ANIMATORA

_MG_0227
_MG_0261
babel-edit2
subpage-4
MarcinKoziński
Magda Latuch
Sebastian Bednarek_
subpage-1
_MG_0396
_MG_9988
KPacholak__MG_9923 (2)
KPacholak__MG_0027
KPacholak__MG_9948
kula
dorotka_960
_MG_0458
LAK/ Magda Kreis
LAK / Agnieszka Czerwinska
LAK/ Justyna Klein
LAK/ AGATA JALOSINSKA
_MG_0243
_MG_0028
anna-plachecka
bartosz-mazur
katarzyna-sawko-kadr
marta-jasinska
_MG_0146
Agata Pietrzyk Sławińska
joanna_mikulska
dorota_piwowarska
_MG_0570
marzenia-michalek
marta-wojcicka

ORGANIZATOR:

ę