JERZY
KLONOWSKI

TAGI:

Jerzy Klonowski - Aktor, choreograf, pedagog, trener pantomimy, wystąpień publicznych, komunikacji niewerbalnej.

W Sieci Latających Animatorów Kultury od 2015  roku.

Doświadczenie zawodowe:

W Warszawskiej Operze Kameralnej pełnił rolę szefa i pedagoga Sceny Mimów. Pracuje jako choreograf i reżyser spektakli operowych i pantomimiczno – baletowych. Występował w licznych spektaklach w kraju i zagranicą (m. in. Japonia, Hiszpania, Francja, Liban).

Prowadził zajęcia z pantomimy i ekspresji scenicznej dla wykonawców musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy „Metro”. Tworzy i realizuje warsztaty, szkolenia z zakresu komunikacji niewerbalnej i wystąpień publicznych i komunikacji niewerbalnej. (TVN, KSAP, Polskie Radio, Szkoła Głowna Handlowa). Prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób chcących doskonalić autoprezentację. Od 2010 prowadzi zajęcia warsztatowo teatralne z dziećmi i młodzieżą w ognisku teatralnym przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Współprowadził warsztaty w ramach projektu Pedagogiki Teatru Instytutu Teatralnego, Lato w Teatrze (2016).

W ramach Sieci Latających Animatorów prowadzi warsztaty i szkolenia. Pracuje metodą warsztatową z kamerą oraz poprzez spotkania indywidualne, symulacje, ćwiczenia i proces grupowy.

Za swój największy sukces zawodowy uważa napisanie scenariusza i realizacja spektaklu do muzyki Mozarta dla Warszawskiej Opery Kameralnej w ramach Festiwalu Mozartowskiego (Pantalone i Colombina), monodram Odmieniec, wystawiony w Teatrze na Woli. Najważniejsze w pracy z ludźmi jest dla niego tworzenie relacji, inspiracja i kreatywność. Robi to, bo lubi pracować z ludźmi nad odkrywaniem ich możliwości i inspirowaniem do przełamywania swoich słabości.

Pracuje z:

dzieci, młodzież, seniorzy, biznes, instytucje kultury.

WYBIERZ INNEGO ANIMATORA

_MG_0227
_MG_0261
babel-edit2
MarcinKoziński
Magda Latuch
Sebastian Bednarek_
subpage-1
_MG_0396
_MG_9988
KPacholak__MG_9923 (2)
KPacholak__MG_0027
KPacholak__MG_9948
kula
dorotka_960
_MG_0458
LAK/ Magda Kreis
LAK / Agnieszka Czerwinska
LAK/ Justyna Klein
LAK/ AGATA JALOSINSKA
_MG_0731
_MG_0243
_MG_0028
anna-plachecka
bartosz-mazur
katarzyna-sawko-kadr
marta-jasinska
_MG_0146
Agata Pietrzyk Sławińska
joanna_mikulska
dorota_piwowarska
_MG_0570
marzenia-michalek
marta-wojcicka

ORGANIZATOR:

ę