AGNIESZKA
KOKOWSKA

fotografia
nie zna barier

TAGI:

Agnieszka Kokowska (03.06.1986) - Jest operatorem filmowym, fotografką oraz szczęśliwą mamą synka Noego. Zajmuje się realizacją krótkich form fabularnych i dokumentalnych. Pracuje również jako animatorka kultury, głównie w zakresie działań związanych z filmem i fotografią. Interesuje ją człowiek i jego historia, ta którą przeżył lub taka którą chce opowiedzieć, stworzyć.

Współautorka scenariusza ze zbioru “Pomysłów do zrobienia”: Papierowy Film Animowany.

W Sieci Latających Animatorów Kultury od 2010 roku.

Doświadczenie zawodowe:

Pracowałą zarówno przy pełnometrażowych filmach fabularnych, jak i mniejszych filmowych projektach fabularnych i dokumentalnych. Pracowała jako fotografka, koordynatorka projektów.

Od 2008 roku prowadzi warsztaty. w całej Polsce.

W ramach Sieci Latających Animatorów Kultury pracuje przy programach Pracowni Orange oraz Seniorów w akcji. W swojej pracy korzysta z różnych metod. Medium jakie wybiera zależy od wielu czynników. Może to być film, fotografia, film poklatkowy, animacja, mapa dźwiękowa czy fotokast. Formaty te można z łatwością ze sobą łączyć i w ramach nowy technologii poszukiwać również zupełnie nowych rozwiązań.

W pracy z ludźmi najważniejsza jest dla niej współpraca. Każdy z nas inaczej postrzega świat, ma różne doświadczenia i poglądy. Właśnie dlatego wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć coś, czego żadne z nas nie osiągnęło by samodzielnie. Słucha ludzi, pozwala to być bliżej nich i lepiej rozumieć ich potrzeby. Robi to, bo widzenie i obserwowanie rzeczywistości zawsze ją fascynowało. Dlatego zajęła się fotografią, a jak nieruchomy obraz przestał wystarczać sięgnęła również po film.

Chce opowiadać o świecie, wykorzystuje do tego sztuki wizualne. Spotkania podczas warsztatów są dla niej możliwością dzielenia się swoimi doświadczeniami, poznania innych punktów widzenia i spojrzenia szerzej na rzeczywistość.

Pracuje z:

dzieci, młodzież, seniorzy, niepełnosprawni, animatorzy kultury, biblioteki, instytucje kultury, domy kultury, organizacje pozarządowe;

WYBIERZ INNEGO ANIMATORA

_MG_0227
_MG_0261
babel-edit2
subpage-4
MarcinKoziński
Magda Latuch
Sebastian Bednarek_
subpage-1
_MG_0396
_MG_9988
KPacholak__MG_9923 (2)
KPacholak__MG_0027
KPacholak__MG_9948
kula
dorotka_960
_MG_0458
LAK/ Magda Kreis
LAK / Agnieszka Czerwinska
LAK/ Justyna Klein
LAK/ AGATA JALOSINSKA
_MG_0731
_MG_0243
_MG_0028
anna-plachecka
bartosz-mazur
katarzyna-sawko-kadr
marta-jasinska
_MG_0146
Agata Pietrzyk Sławińska
joanna_mikulska
dorota_piwowarska
_MG_0570
marzenia-michalek

ORGANIZATOR:

ę