NASZE DZIAŁANIA

pracownie orange
2015-11-16
REKRUTUJEMY PRACOWNIE ORANGE
Jak działać w społeczności tworząc teatr z niczego? Jak wykorzystywać nowe technologie i zasoby sprzętowe Pracowni? Jak stworzyć lokalny klub fotograficzny? Jak nawiązać relacje z lokalnymi partnerami? Na te i wiele innych pytań Pracowni Orange pomogą odpowiedzieć Latający Animatorzy Kultury, Latający Socjologowie i Latający Animatorzy Cyfrowi. Rusza wsparcie Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" dla nowych Pracowni Orange.

Latający Animatorzy Kultury, Socjologowie, Animatorzy Cyfrowi to sieć 77 animatorów kultury, socjologów, edukatorów o kompetencjach cyfrowych, z którymi pracujemy czerpiąc wzajemnie ze swoich zasobów. W ciągu pięciu lat zrealizowaliśmy ponad 500 lotów do miejscowości w całej Polsce. W swojej codziennej działalności sieć skupia się na wsparciu takich instytucji, jak: domy kultury, biblioteki, muzea, galerie sztuki, orliki, organizacje pozarządowe, Uniwersytety Trzeciego Wieku oraz Pracowanie Orange, które wspieramy już od prawie 3 lat.

Co możemy zrobić dla Pracowni, dowiecie się tutaj.

Zgłoszenia chętnych do wspólnego działania Pracowni przyjmujemy do 16 grudnia 2015 roku, aby się zgłosić należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy dla Pracowni Orange, który znajduje się TUTAJ i przeczytać Regulamin.

Udział w programie jest bezpłatny i dobrowolny.

Fundacja Orange prowadzi program Pracownie Orange, w ramach którego Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” realizuje działania “Latający Animatorzy Kultury, Latający Socjologowie i Latający Animatorzy Cyfrowi”.


ORGANIZATOR:

ę